Výstavba garáží, krytých stání a přístřešků

Garáže, kryté stání, přístřešky či altány realizujeme na zakázku podle požadavků zákazníka.   

Zašlete nám poptávku s přesnějšími informacemi a mi vypracujeme ZDARMA cenovou kalkulaci. 

VÝSTAVBA GARÁŽE

     Realizujeme kompletní výstavbu garáže na klíč - od výkopu základů až po střechu, a to i s dodáním vybraného typu garážových vrat. Případně Vám můžeme zrealizovat pouze požadovanou část stavby. Na rozměrech a materiálů nezáleží - vše postavíme podle Vašeho přání a z požadovaných materiálů.

V případě požadavku Vám připravíme projektovou dokumentaci vyřídíme stavební povolení 

 Samostatne-stojici-garaz-klimkovice Samostarne-stojici-garaz-trebic Výstavba dvojgaráže Ostrava


KRYTÉ STÁNÍ, PŘÍSTŘEŠKY
 

     Kryté stání, přístřešky vyrobíme z OCELOVÉ, HLINÍKOVÉ neho DŘEVĚNÉ konstrukceNa zastřešení lze použít trapézový plechpolykarbonát, asfaltový šindel nebo klasické pálené či betonové tašky

     Kryté stání, přístřešky montované do betonových základových patek, připravíme pro jedno i více aut, případně sestavíme i zastřešené řadové stáníBoční stěny stání mohou zůstat celé otevřené nebo je možné je uzavřít dřevěnou, mřížovou či prosklenou stěnou. 

    Kryté stání nebo přístřešek na auto může být doplněno o uzamykatelný uzavřený prostor na skladování zahradního nářadí, sekaček, kol či nábytku, další část stání může také sloužit jako kotec pro psa, případně jako úschovna dřeva. Ocelový zahradní domek je možné dodat i samostatně.

  Kryte-stani-ostravaGarazovy-pristresek-frydek-mistekGaraz-na-klic-ostrava

Garazove-stani-ostravaZahradni-domek-ostrava-havirovParkoviste-ostravaZahradni-bouda-ostrava

     Garáže, krytá stání či přístřešky jsou v dnešní době velice oblíbeným řešením ochrany aut před nepříznivým počasím. Kryté stání, přístřešky jsou v závislosti na složitosti nosné konstrukce dodávány jako  stavebnice nebo jako stavební dílo, montované na místě.

    Garážové přístřešky mohou být samostatně stojící objekty nebo mohou být osazeny jako přístavek ke stěně domu, garáže nebo k jinému objektu.