Výstavba RD - Krmelín

Moderní nízkoenergetický rodinný dům se nachází v krásné lokalitě u Ostravy.

Svým designem, architektonickým řešením a dispozičním rozdělením nabízí jedinečné a komfortní bydlení.

Projektant a zhotovitel:   MPA ProjektStav s.r.o. 

  • zpracování studie, vizualizace, vytvoření PD a výstavbu celého RD s veškerými stav. pracemi zajišťuje naše společnost

Referencni-stava-ostrava

Specifikace:

Moderní nízkoenergetický RD je koncipován jako jednopodlažní s dispozicí 4+kk a dvojgaráží. Usazení a situování domu zaručí maximální sluneční svit do jednolivých místností a navíc orientací na jednu světovou stranu se získalo úžasné intimity a soukromí na pozemku. 

Architektonická studie a projekt domu byl řešen velmi podrobně, dbalo se nejen na rozvržení jednotlivých místností, ale i na následné detaily, především na to, aby byl využitý veškerý prostor a dům měl nejen logické, ale i praktické uspořádání.

Členění a dispoziční řešení: 

Dispoziční uspořádání domu respektuje zásadu návrhu pasivních domů a to zónování domu - obytné místnosti (dětské pokoje, kuchyň s jídelnou, obývací pokoj a ložnice jsou situovány na jižní stranu a na severní stranu domu jsou umístěny ostatní místnosti, jako je zádveří, šatna, komora, WC, koupelna a garáž s technickou místností. 

Krytá venkovní terasa je přístupná jak z obývacího pokoje, tak i z kuchyně. Jižní strana je kvůli přehřívání místností chráněna pasivním stíněním a předokenními žaluziemi. 

Dispozice 4+kk, dvojgaráž
Orientace vstupu sever
Zastavěná plocha  246 m2
Užitková plocha 191 m2
Obestavěný prostor 820 m3