Příslušenství k sekčním vratům

Ke garážovým vratům je možné dodat:

  • pohony vrat, dálkové ovladače, přijímače, jednotlivé komponenty k vratům, vratová těsnění, apod.

EL. POHONY:
El. pohony ke garážovým vratům   Pohony k sekčním garážovým vratům dodáváme od profesionálních výrobců BENINCA, MARANTEC a NICE. Tyto pohony jsou vhodné pro všechny typy vrat a vyznačují se spolehlivostí a celou řadou dalších funkcí.

    Pohony vrat je možné dodávat s dálkovým ovládáním a případně i ovládáním místním – ovládací tlačítko, klíčový spínač nebo kódovací klávesnice.

    Samozřejmostí je možnost nouzového ovládání v případě výpadku elektrického proudu. 


DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ:

Dalkovy-ovladac
Sekcni-garazova-vrata-s-dvermi-bohumin-v-profil-stribrna     Vstupní boční dveře jsou vyráběny ve stejném designu jako sekční garážová vrata a společně vytvářejí stylový a kompletně působící prvek na fasádě budovy. Povrch dveří závisí na zvoleném designu - hladký panel, středová drážka, lamela, kazeta a V-profil.
    Křídlo dveří se skládá z rámu zhotoveného z jednokomorových hliníkových profilů a z jednotlivých panelů vyplněných polyuretanovou pěnou o tloušťce 40 mm.
    Jedná se o dveře se zárubní, zabudovaným zámkem a cylindrickou vložkou. Dveře je možné dodat v pravém nebo levém provedení a montují se do otvoru s otevíráním směrem ven. 


INTEGROVANÉ DVEŘE:
Integrované vchodové dveře
   Integrované průchozí dveře jsou vsazeny do hliníkového rámu, který může být vyroben i z daného odstínu garážových vrat. Dveře jsou standartně vybaveny klikou a zámkem, za příplatek je možné nechat dodělat samozavírač a elektromagnetické jištění dveří.
   Velkou výhodou integrovaných dveří je extra nízký prahu už od 25 mm! Vstupní dveře lze použít pro ručně i stropním pohonem obládaná sekční garážová vrata.
  Dveře je možné dodat v pravém nebo levém provedení a montují se do otvoru s otevíráním směrem ven. 


KAZETOVÉ OKNO: